Lewden PM32/2100N 32A 240V 3 Pin Industrial Blue Multimax Connector
Manufacturer's Part Number - PM32/2100N
8 In Stock - Next Working Day Delivery
Overview
Lewden IP44 industrial blue connector
Key Features
  • Rated current 32A
  • Frequency 50/60Hz
  • Poles 2P+
  • IP Protection degree IP44
  • Nominal Operating Voltage2 N/A
  • Clock Position 4h
  • Rated operating voltage 230V
Need help? Contact our customer service team